Afrodita, Grécko, Grécko pevnina, Chalkidiki, 23.8.2018, Bez stravy
LM
Termín:
23.8. - 5.9.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 14 dní / 14 nocí
Doprava: autobus (-) (-)
Strava: Bez stravy
Číslo zájazdu: 62030469
109 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel AFRODITA
Popis
Hotel Afrodite Rooms je rodinný hotel, ktorý sa nachádza priamo na pláži. Hotel sa nachádza v oblasti mestečka Asprovalta časť – Paralia Vrasna.

Asprovalta – Paralia Vrasna nachádza sa na Gréckom polostrove Chalkidiki je to vyhľadávane letovisko na brehu egejského mora, za čistotu pláže bola radou Európy udelená Modra vlajka. Pobyty pri mori sú vhodné pre alergikov a astmatikov.
Poloha
Hotel sa nachádza priamo na pláži.
Vybavenie a služby
Pekné a účelovo zariadené štúdiá pre 2-3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti, s dvojlôžkom a s možnosťou jednej prístelky. Trojlôžková izba pozostáva z jednej miestnosti ( 3 pevné lôžka + možnosť 1 prístelky) Súčasťou vybavenia je TV, kuchynský kút (kuchynská linka, varič, chladnička, základný riad), vlastná kúpeľňa so sprchou a WC, balkón alebo terasa.Wi-fi pripojenie zdarma. Klimatizácia je za poplatok – platí sa na mieste.
Šport a zábava
dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok. Na pláži je široká ponuka plážových a vodných športov.
Stravovanie
bez stravy
Doprava
autobusová, individuálna
Trasa autobusu: Trebišov - Košice - Maďarsko - Srbsko - Bulharsko - ( Macedónia) - Grécko - Asprovalta - Paralia Vrasna.
Pre viac ako 10 osôb nástupné miesta MI - VT - PO iné podľa dohody - bez poplatku.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK